Oriģināla dāvana vīrietim – mūžsenais izaicinājums

Oriģināla dāvana ir tāda, kas sniedz neaizmirstamas emocijas un noteikti neatstāj dāvanas saņēmēju vienaldzīgu. Visbiežāk tās ir emociju dāvanas, kas ļauj piedzīvot kādu aizraujošu notikumu vai uzlabot ikdienas kvalitāti. Meklējot piemērotas dāvanas vīrietim – vīram, tētim, brālim vai draugam, gribās uzdāvināt ko tādu, kas iepriecinās, būs noderīgs un sagādās pozitīvas emocijas.

Šajā rakstā esam apkopojuši 5 lieliskas dāvanas, kas sagādās gan lieliskas emocijas, gan arī praktiski noderēs ikdienā katram vīrietim. 

Emocijām bagāts lidojums ar deltaplānu

Lidojums ar deltaplānu ir oriģināla dāvana ar adrenalīna devu. Šis ir aizraujošs piedzīvojums, kas ļaus sajust vēl neizjustas emocijas un nepārspējamu brīvības sajūtu. Lidojums virs Rīgas,  paceļoties no ūdens vai lidlauka, ir populāra izvēle dāvanai piedzīvojumu cienītājiem. Aktīvās atpūtas un ekstrēmu sajūtu ķērājam šāda dāvana noteikti patiks.

Lidojums norit aptuveni 10 minūtes, kuru laikā vīrietis varēs pārlidot pāri Rīgas centram un ieraudzīt pilsētu no pavisam cita skatu punkta. Viņš varēs sajusties kā putns un mierpilni vērot pilsētas kustību no vairāku simtu metru augstuma. Turklāt, paņemot līdzi pašam savu atmiņas karti, šo skaisto piedzīvojumu debesīs varēs arī iemūžināt gan foto, gan video formātā. 

Lidojums ar deltpaplānu ir lieliska dāvana aktīvās atpūtas cienītājam. Tā vīrietim noteikti sniegs jaunas un vēl nebijušas emocijas. Taču lieliska alternatīva ir arī lidojums ar gaisa balonu. Tas ir vērienīgāks, mierīgāks un dārgāks piedzīvojums, tomēr noteikti tā vērts. Lidojums ar gaisa balonu norit stundas garumā un būs kas vienreizējs – katrs lidojums ir citādāks.

Dāvanu karte restorānā īstenam gardēdim

Lieliska dāvanas izvēle īstam gardēdim ir restorāna apmeklējums. Ja vīrietim ir kāds īpaši iemīļots restorāns, tad romantisks randiņš vai jautra draugu satikšanās tur varētu būt fantastisks pārsteigums. Īpaši oriģināla šī dāvana ir tādā gadījumā, ja vīrieti aizvedīsi uz kādu izsmalcinātu un labu restorānu, ko viņš vēl nav ne reizi apmeklējis. 

Dāvanu karte restorānā ir labākais veids, kā uzdāvināt vīrietim svētkos gardu maltīti. Tādā veidā viņš pats varēs izvēlēties, kā šo dāvanu karti izmantot un kurā dienā. Viņa paša izvēlē paliks lēmums par restorāna apmeklējumu brokastīs, biznesa pusdienu baudījumu vai romantisku randiņu ar otro pusīti vakariņās. 

Lai izvēlētos piemērotu restorānu, kas vīrietim varētu patikt, ir jāzina, vai viņš labprāt nobauda jaunas garšas. Tomēr jāpiebilst arī, ka nekad nevar nokļūdīties ar augstas klases restorānu, kura ēdienkartē ir sātīgs un daudzveidīgs piedāvājums. Raksts TOP 30 restorāni Latvijā noteikti palīdzēs pieņemt īsto lēmumu.

Gaļas piegāde uz mājām grilsezonas meistaram

Vīrietim, kas jubileju svin vēlā pavasarī vai vasarā, lieliska dāvana ir svētku svinēšana svaigā gaisā. Kā zināms, visgaidītākā aktivitāte pie dabas ir grilsezonas atklāšana un brīvdabas pikniki ģimenes vai draugu lokā. Ikviens vīrietis ir priecīgs pagatavot gardu gaļu, uzcepot sulīgu šašliku vai dūmakainas desiņas.

Un kā jau visu mūsdienās, arī kvalitatīvu gaļu iespējams pasūtīt internetā līdz pat namdurvīm. Uzņēmums Gaļas Piegāde Jums jeb SIA Ceplīši M.S. nodrošina svaigas gaļas un gaļas produktu piegādi no Lēdurgas Miesnieka. Tas nozīmē, ka vīrietim tiks uzdāvināta iespēja pasūtīt svaigu gaļu un iemarinēt šašliku pašam, esot pilnībā gatavam nākošajam brīvdienu piknikam. Vai tieši otrādi – pasūtīt jau gatavu šašlika marinādi un bez raizēm atpūsties.

Dāvanu karte galaspiegadejums.lv ļaus vīrietim pēc vēlmes pasūtīt tādus produktus kā svaigu  liellopu gaļu, svaigu cūkgaļu, šašliku un grilproduktus, desas un desiņas, kā arī dažādus žāvējumus. Visu, kas nepieciešams lieliskai grilsezonai.

Stilīga un praktiska ūdens pudele

Daudzreiz lietojama ūdens pudele ir aktuāla dāvana, jo tā rūpēsies par vīrieša veselību, kā arī saudzēs dabu. Ilgtspējīgas ūdens pudeles ir dažādas un piemērotas jebkura gaumei un dzīvesveidam. Ņemot vērā vīrieša ikdienas ritmu un dzīvesveidu, iespējams noteikt, kāda ūdens pudele viņam būs vispiemērotākā pēc pielietojuma, dizaina, dzēriena temperatūras noturības, materiāla u.c. kritērijiem.

Interneta veikals Ūdens Pudele ir pašmāju uzņēmums, kas piedāvā iegādāties skaistas un praktiskas ūdens pudeles no stikla, ilgtspējīgās plastmasas, vara un metāla. Balstoties uz vīrieša ikdienu, zināsi, vai viņam labāk piemērota ērta pudele sporta treniņam vai arī eleganta ūdens pudele, ko ikdienā ņemt līdzi uz ofisu.

Lielisks variants ir arī atstāt pudeles izvēli vīrieša ziņā. Tam piemērota ūdens pudeles dāvanu karte. Ļaujot vīrietim pašam izvēlēties savu ūdens pudeli, tu parūpēsies par to, ka dāvana noteikti būs izdevusies. Nošaut greizi nav iespējams! Ja tomēr joprojām šaubies, ieskaties rakstā Dāvana vīrietim – ūdens pudele. Tajā apkopoti galvenie padomi, kas palīdzēs izvēlēties labāko ūdens pudeli.

Bluetooth austiņas kvalitatīvai skaņai

Tehnoloģijām attīstoties, ar vien populārāki paliek bezvadu risinājumi – datorpeles, lādētāji un austiņas. Īstam tehnoloģiju entuziastam lieliski piemērota dāvana svētkos varētu būt, piemēram, bezvadu Bluetooth austiņas. Tās ir īpaši piemērotas sportam un nodrošina ērtu mūzikas klausīšanos arī esot kustībā.

Ja vīrietis daudz nodarbojas ar sportu un mūzika ir viņa ikdienas neatņemama daļa, viņš priecāsies par jaunu gadžetu. Bieži vien tieši mūzika palīdz mums izturēt treniņu vai noskriet papildus kilometru. Tiesi tāpēc kvalitatīva skaņa ir svarīga kā ikdienā, tā arī sportošanas laikā.

Lai izdodas atrast vīrietim piemērotu dāvanu! Blogā Ideja Dāvanai atradīsi arī lieliskas Ziemassvētku dāvanas vīrietim, kas kalpos par noderīgu un oriģinālu apsveikumu arī citos svētkos.

This entry was posted in Padomi.